Διαμέρισμα Με Αυλή

Belangrijkste voorzieningen

  • 68 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos van 68 m² is gelegen op 17 minuten van de Haven van Nafpaktos en op ongeveer 1 km van de Botsaristoren. Het appartement biedt voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 2 slaapkamers.

    Gasten van dit appartement kunnen het centrum van Nafpaktos bereiken met een wandeling van 10 minuten en het Gribovo Lepanto strand bezoeken, op 750 meter verderop. Het Standbeeld van Cervantes ligt op een korte afstand van de accommodatie.

    Διαμέρισμα Με Αυλή biedt 1 badkamer aan. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

    Dit appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. De dichtstbijzijnde bushalte, Fokida, is op ongeveer 5-minuten loopafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00001545930

    Kameropties bij Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos

    Διαμέρισμα Με Αυλή biedt 1 badkamer aan. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Kamer foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Bedden foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Buitenkant foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Kamer foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Faciliteiten foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Macro Details foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Faciliteiten foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Faciliteiten foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Kamer foto Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos Zakenleven foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 68 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Διαμέρισμα Με Αυλή?
      Διαμέρισμα Με Αυλή heeft een oppervlakte van 68 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Διαμέρισμα Με Αυλή Nafpaktos